O mnie


Miło mi powitać Cię na blogu Kobiece Fanaberie!

Mam na imię Kamila, mam trzydzieści-kilka lat i jestem miłośniczką klasyki zarówno w makijażu jak i stroju. Preferuję stonowaną kolorystykę i proste fasony. W pielęgnacji cenię sobie przede wszystkim naturalność i bezpieczeństwo stosowania.

Posiadam bardzo trudną w pielęgnacji cerę: mieszaną, wrażliwą, z rozszerzonymi naczynkami i trwałym rumieniem na policzkach i w okolicy nosa (tzw. efekt motyla), skłonną do zanieczyszczeń i okresowego występowania wykwitów skórnych spowodowanych wahaniami hormonalnymi (od kilkunastu lat choruję na zespół Hashimoto). Wybierając kosmetyki do pielęgnacji kieruję się przede wszystkim łagodnym i naturalnym składem, wzmacniającym naturalne funkcje obronne skóry.

Jeśli chodzi o makijaż to jestem chłodnym typem urody (Lato). Posiadam cerę w mlecznobiałym, porcelanowym chłodnym odcieniu. Bardzo trudno dobrać mi odpowiedni kolor podkładu gdyż większość jest dla mnie po prostu za ciemna.
W makijażu oczu najlepiej czuję się w naturalnej, jasnej kolorystyce: odcieniach beżu i brązu, różach, delikatnych fioletach i szarościach. Także mój makijaż ust jest stonowany i raczej delikatny, choć od czasu do czasu pozwalam sobie na wyraziste czerwienie i mocne fuksje.
Jedynie na paznokciach panuje pełna dowolność, choć na co dzień zazwyczaj wybieram delikatne mleczne odcienie w stylu french manicure.

Dziękuję, że odwiedziłaś mój blog! Mam nadzieję, że znajdziesz tu pomocne informacje oraz wskazówki i będziesz zaglądać częściej!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2018 Kobiece Fanaberie , Blogger