FAQ


 O blogu 

Jest to blog poświęcony przede wszystkim recenzjom kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała (głównie naturalnych) a także kosmetykom kolorowym. Od czasu do czasu znajdziesz tutaj także posty dotyczące mody, kulinariów, polecanych przeze mnie książek i poradników czy też wpisy związane ogólnie z pojęciem lifestylu.

Wszystkie kosmetyki są recenzowane przeze mnie po dłuższych testach na skórze i zawierają moje osobiste przemyślenia dotyczące ich działania. Każdy człowiek ma inną skórę i inne preferencje odnośnie zapachu, konsystencji czy efektów działania, stąd nie wszystko, o czym piszę i czym się zachwycam, będzie tak samo dobrze działać u innych osób.

Mimo iż staram się aby zdjęcia swatchy kosmetyków kolorowych były jak najbardziej zbliżone kolorystycznie do rzeczywistych produktów, mogą one różnić się w zależności od ustawień monitora.

Prawa autorskie

Wszystkie wpisy na blogu są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów prezentowanych na niniejszym blogu wymaga pisemnej zgody autora. Tworzenie takiej strony wymaga wielu godzin pracy (testy, dokładne obserwacje, tworzenie zdjęć i ich obróbka, pisanie szczegółowych i wiarygodnych recenzji), więc uszanuj proszę mój wysiłek i czas jaki temu poświęcam.  

Współpraca

Większość produktów prezentowanych na niniejszym blogu została zakupiona przeze mnie. Od czasu do czasu zgłaszają się do mnie producenci i dystrybutorzy kosmetyków z propozycją recenzji ich produktów. Nie przyjmuję wszystkich ofert, wybieram tylko to, co mnie interesuje, jest zgodne z moją filozofią pielęgnacji i dopasowane do potrzeb mojej skóry czy preferencji kolorystycznych. Każdy kosmetyk przed napisaniem recenzji jest testowany przez kilka tygodni i oceniony przeze mnie szczerze - nie przyjmuję produktów do recenzji, gdzie odgórnie wymaga się ode mnie napisania pochlebnej opinii. Tego typu działania są niezgodne z zasadami, którymi kieruję się na tym blogu a także nieuczciwe wobec moich czytelników.Dziękuję, że odwiedziłaś mój blog! Mam nadzieję, że znajdziesz tu pomocne informacje oraz wskazówki i będziesz zaglądać częściej!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2018 Kobiece Fanaberie , Blogger